Strona główna > Rozwiązania > Treści

Regularna konserwacja NANO CMM

Aug 31, 2016

1. codzienna konserwacja

() przed codziennej konserwacji CMM nie mogą korzystać.

(b) należy oczyścić powierzchnię nagie szyny z bawełnianej lub bawełnianą szmatką świateł benzyny lotniczej lub etanolem.

(c) Sprawdź, czy jest spowodowane przez pneumatyczne, na powierzchni szyny na początku.

(d) sprawdzenie, czy tam jest woda lub olej w składnikach przetwarzających powietrza, jeśli istnieje, to niech ręcznie.

(e) sprawdzić, czy istnieje zanieczyszczenia w powietrzu, przetwarzanie składników, jeśli to konieczne, czyste lub zastąpić go.

(f) Sprawdź, czy jest nieprawidłowe dźwięk podczas jazdy CMM

(g) Sprawdź, czy urządzenie, aby chronić operatora i CMM jest bezpieczny i niezawodny.

NANO CMM adopt aluminum alloy frame to have good stability

2. miesięczne utrzymanie

() sprawdzanie czy część CMM jest luźna, utracone lub uszkodzone. Jeśli to konieczne, użytkownik będzie musiał zacisnąć lub naprawić luźne części i wymieniaj uszkodzone te.

(b) sprawdzić i oczyścić powietrze przetworzenia składników. Czyszczeniu filtr kasetę i powietrza ścieżka.

(c) Sprawdź, czy jest brud na powierzchni tarka. I czystą suchą bawełnianą szmatką.

3. kwartalna konserwacja

) Sprawdź, czy kabel w szafie elektrycznej jest luźne lub uszkodzony. Jeśli ma żadnych błędów, skontaktuj się z pomocą Nano do naprawy lub wymiany.

(b) dla powietrza ścieżka konserwacji czyszczenia wkładu filtracyjnego i Puchar. Wyboru otworu spustowego, jeśli użytkownik znajdzie cracka na powierzchni Cup, proszę zastąpić terminowe.

(c) Sprawdź, czy jest nieprawidłowy dźwięk, czy jest obce na Przewodnik railis i czy bieganie jest gładka podczas pomiaru.

(d) Zdemontować pokrywę, sprawdzić i oczyścić wnętrze osi Z. Jeśli niektóre części są uszkodzone lub luźne, dokręcić, naprawić lub zastąpić powiązanych komponentów.

 four-side arround air bearing to ensure good stability

4. roczne utrzymanie

) w celu zapewnienia normalnej pracy CMM, zalecane jest czyszczenie elementów filtra powietrza co roku. Na przykład jeśli jakość powietrza nie jest kwalifikowana, wymiana filtra powietrza, składniki przetwarzania jest zalecane. Przyczyni się to do poprawy jakości pod wysokim ciśnieniem sprężonego powietrza i zapewnienia normalnej pracy CMM.

(b) CMM jest rodzaju precyzyjnych urządzeń. Zalecane jest, aby zbadać CMM rocznie. Jeśli dokładność nie jest wiarygodne, lub brak roczne sprawozdania z kontroli, urządzenie nie będzie mógł korzystać.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com