Strona główna > Rozwiązania > Treści

Katalizatory rozwoju przemysłowego--most koordynować maszyn pomiarowych (CMM)

Aug 08, 2016

Od 1960 roku produkcji przemysłowej zostały opracowane bardzo szybko. Zwłaszcza po powstaniu obrabiarek, maszyn, samochodów, przemysłu lotniczego i elektronika potrzebne są różne rodzaje zaawansowanych technologii testowania i instrumenty, więc trzech współrzędnych urządzenia pomiarowego , który uosabia 3d technologia pomiaru powstaje w historycznym momencie i ma szybki rozwój i poprawę.

Dokładność pomiaru pomiar tradycyjnych narzędzi (np. mikrometr, zaciski, płytki wzorcowe, itp.) jest zazwyczaj niska, które mogą być używane w polu, którego ogólne dokładność nie jest wysoki. Ale dla produktów high-tech, danych pomiarowych nie jest zadowolony, i ono koszty siły roboczej zasoby materiałowe do pomiaru małych części jeden po drugim. Pojawienie się trzy współrzędne oficjalnie wybuchła tego trudnego problemu.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

W 1956 roku, na świecie pierwszy współrzędnościowych maszyn firmy FERRANTI brytyjski, następnie po serii poprawy, w 1964 roku, szwajcarski SIP firma zaczęła używać oprogramowania do pomiaru odległości między punktami, które otwarte użycie oprogramowania pomiaru. Po szybki rozwój technologii komputerowych CNC era coming, funkcja urządzenia do pomiaru współrzędnych jest silniejszy i dokładność pomiaru jest wyższa.

Wraz z postępem nauki i technologii, funkcji dokładności i jakości trzech współrzędnych maszyny pomiarowe są stopniowej poprawie, zwłaszcza w badania i rozwój obrabiarek, maszyn, samochodów, lotnictwo i różnych skomplikowanych części produkcji. W Reakcja wobec globalnej konkurencji przedsiębiorstwa produkcyjne są również przywiązuje duże znaczenie do poprawy efektywności obróbki i zmniejszenia kosztów produkcji. Wśród nich najważniejsze jest do produkcji wysokiej jakości produktów. W celu zapewnienia rozmiar części i danych technicznych spełniają wymagania firm problem ścisłego zarządzania jakością. Tylko na założeniu gwarancji wysokiej jakości produkcji producenta można zrealizować na przetrwanie i rozwój.

Trzech współrzędnych maszyna pomiarowa z jego wysokiej precyzji, wysoka elastyczność i doskonałe możliwości cyfrowych staje się ważnym środkiem zapewnienia jakości w nowoczesne projektowania, rozwoju, produkcji, przetwarzania i produkcji.



Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com