Strona główna > Rozwiązania > Treści

Użycie CMM w przemysł stoczniowy

Sep 21, 2016

W ostatnich latach, Chiny #39; s przemysł stoczniowy uzyskane bezprecedensowy rozwój, zgodnie z odpowiednimi Statystyki pokazują że w 2013 r. Chiny #39; s przemysłu stoczniowego, zakończone 4,534 nośności ton, nowych zamówień osiągnął nośności 69.84 mln ton. Od 2010 r. świat #39; s przemysłu stoczniowego, Chiny zachować nr 1 przez 4 lata na świecie.

Statek przemysłu wytwórczego jest uosobieniem kraju #39; s poziomie technologii produkcji. Marine silnik Diesla jest przemysł stoczniowy podstawowych części, jego rozwój dyski dla przemysłu obrabiarek, zwłaszcza duże obrabiarek ciężkich rozwojową i innowacyjną i posiada również bardzo rygorystyczne wymagania dotycząceurządzenia pomiaroweAby dostosować się do pomiaru tych części dużej precyzji. Typu Marine silnik Diesla części i podzespoły składają się głównie z części pola, w tym górnej i dolnej części skrzyni korbowej, korbowód, wału korbowego, głowica cylindra koła zamachowego powłoki części i tak dalej. W stosunku do innych składników, posiada funkcje duży rozmiar, więcej elementów pomiaru i wysokiej dokładności. Takduży most i duża suwnica precyzja przyrząd pomiarowyjest idealne rozwiązanie na łóżku silnik Diesla części i komponenty, zwłaszcza pomiaru głównego korpusu.

Główny korpus jako podstawa do silnika Diesla, obsługuje cały silnik Diesla. Wszystkie części i pomocniczy system bezpośrednio lub pośrednio stałe na ciele, które stanowią kompaktowe i łatwe utrzymanie wygląd. W związku z tym wykrywanie korpus jest najbardziej skomplikowanych pomiarów części do silników Diesla.

NANO serii suwnicTitan,Krótki opismożna zaspokoić popyt duży rozmiar obrabianego pomiaru. Mamy zaawansowanej technologii, surowe, produkcji, aby zapewnić pomiar dokładne i wydajne rozwiązania dla przemysłu lotniczego, obrony narodowej, przemysł samochodowy, pleśni, statków i tak dalej.


Prosimy o poinformowanie nas, jeżeli jakieś quesitions lub porady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com