Strona główna > Rozwiązania > Treści

Użycie CMM w inżynierii odwrotnej

Aug 11, 2016

Inżynieria wsteczna jest rodzajem produkcji partii produktu oraz wtórnego rozwoju technologii z XX wieku. Bo to w przeciwieństwie do zamówienia rozwoju produktu tradycyjnego, w związku z tym to jest często określane jako inżynierii odwrotnej. Inżynieria wsteczna jest wynikiem pola sprzętowych komercyjnych i wojskowych. Jego głównym celem jest przeprowadzenie pomiarów oryginalnych produktów, gdy nie można łatwo uzyskać informacje niezbędne produkcji. Po drugie jest do konfigurowania modelu produktu, a następnie przeprowadzić odpowiednie leczenie do modelu produktu do produkcji nowych produktów za pomocą CAD . W inżynierii odwrotnej, trzech współrzędnych maszyny pomiarowe jest ważne wyposażenie. Produkt oryginalny proces odbudowy powierzchni cyfrowe i produktu wymaga wsparcia ze strony trzech współrzędnych maszyny pomiarowe.

Digital oryginalne produkty jest pierwszym krokiem w rozwoju inżynierii odwrotnej, jest również najbardziej najważniejszy krok. Dokładność produktów cyfrowych mogą wpływać na struktury analizy produktu i wtórnego rozwoju produktu. Przy użyciu współrzędnych maszyny pomiarowe, może osiągnąć wyższe wymagania dokładności i dokładne 3 d modelu produktu.

Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe można podzielić na dwa typy: pomiar stykowy i bezkontaktowy pomiar. Kontakt z metody pomiaru przez Wykrywanie kontaktu głowy z próbki i nagrać współrzędne na powierzchni próbki. Może zostać podzielona na typ wyzwalacza i ciągłe typu. Dla dużych próbek lotniczym, samochodowym i innych branż ogólnie można wybrać pomiarowe. Pomiary typu wyzwalacza można sztucznie planowane, który można zdobyć więcej punktów w dużej krzywizny lub ostre krzywizny zmiany obszaru. W obszarze stosunkowo płaski, może być mierzona z mniejszej liczby punktów, aby spełniać wymagania dokładności.

Metoda pomiarowa bezdotykowy opiera się głównie na podstawową zasadą w dziedzinie magnetyzmu optyczne, akustyczne, i tak dalej. Szybko zbierania dużej liczby gęste punktów w całej powierzchni próbek zestaw, który jest łatwy w obsłudze i może zmniejszyć plan pomiar sztuczne.

Ilość danych złowionych przez trzech współrzędnych maszyny pomiarowe jest bardzo duża, który osiąga wymaganej wysokiej dokładności. Więc to jest bardziej powszechnie używane w inżynierii odwrotnej.


Prosimy o poinformowanie nas jakby jakieś pytanie lub porady

E-mail: overseas@cmm-nano.com