Strona główna > Rozwiązania > Treści

Koordynowania mierzenia Machine w dziedzinie obróbki CNC

Aug 25, 2016

Wraz z rozwojem przemysłu wytwórczego maszyny CNC został szeroko stosowane. Firmy przetwarzania wszystkie mają swoje własne centrum obróbki CNC, jak maszyny lub numerycznie. Stosowania maszyn CNC jest zwiększenie zdolności przetwarzania przedsiębiorstw, które można zrobić przemysłu produkcji wysokiej jakości produktów mechanicznego, w tym samym czasie można zminimalizować czas produkcji, zwiększyć korzyści ekonomicznych przedsiębiorstw.

percision measuring machine

Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe jest rodzajem urządzenia pomiarowe połączone optyczne, mechaniczne, elektroniczne i techniki kontroli komputera z wysoką precyzją, wysoką wydajność. CMM może wystawiać skuteczny pomiar pierwszej kontroli artykułu i procesu produkcyjnego o złożonym kształcie i precyzyjnych części. W ten sposób może zapewnić najbardziej efektywne i dokładne dane dla obrabiarek osprzętu i regulacji kompensacji położenia narzędzia cięcia i program przetwarzania.

Przedsiębiorstwa produkcyjne mają własne precyzji odpowiedni sprzęt do obróbki CNC do pracy, wysokiej jakości produktów. Wysokiej jakości produkty są zasadniczo zrealizowane za pomocą procesu produkcyjnego, a nie opierając się na kontroli końcowej. Cel jakości przemysłu nowoczesnych jest o ile to możliwe zachować części produkcji zgodnie z wymaganiami projektu. Jednak aby zachować spójność procesu produkcji i projektowania, musi kontroli procesu produkcyjnego. Wytwarzania, sterowania procesem jest najskuteczniejszą metodą jest do dokładnego pomiaru wielkości, po dostać informacje o rozmiarze, poprzez analizę kontrast może Opinie procesu produkcji, poprawę przetwarzania technologii lub procesu produkcyjnego, tak aby nieustannie ulepszać jakość produktu.

five axis auto probe head PH20

Trzy współrzędne jest jednym z najbardziej skutecznych metod na dokładny pomiar i Ocena wielkości, a może zamiast wiele narzędzi pomiarowych. Tym samym znacznie zmniejszając narzędzia potrzebne do ukończenia testowania produktu złożonego i koszty zakupu, które z kolei ma znacznie zmniejszyć czas testowania.

Sprzęt do obróbki CNC nie może pracować bez CMM w produkcji produktów mechanicznego. Stosowanie trzech współrzędnych można dostarczyć wiarygodnych danych dla rozwoju i produkcji produktów CNC, tak aby zapewnić wysoką jakość produktów i odgrywają ważną rolę do zwiększenia korzyści ekonomicznych przedsiębiorstwa.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com