Strona główna > Rozwiązania > Treści

Operacji przed rozpoczęciem CMM

Sep 19, 2016

Przyrząd pomiarowy 3D jest rodzajem precyzji pomiaru maszyny. Więc jego dokładność jest klucz, ale nie tylko dokładność rozstrzygane przez samą maszynę, takie jak ramki, sondy i tak dalej, również zostać podjęta decyzja przez środowisko naturalne i umiejętności operacyjnych. Poniżej znajdują się niektóre uwagi na temat działania przed rozpoczęciem CMM.

Szyny przetwarzania precyzji maszyny pomiarowe 3D jest wysoki, a jego odległość między łożyska powietrza jest mała. Jeśli ma kurzu lub innych zanieczyszczeń na prowadnicy, spowoduje gazu łożyska i przewodnik po kolei podstaw. Tak przewodnika należy czyścić za każdym razem przed uruchomieniem maszyny. Metalowe szyny powinny być czyszczone przetrzeć benzyną lotnictwa (120 lub 180 # benzyny), i przewodnik granitu powinny być czyszczone z bezwodnego alkoholu.

Pamietam, nie może dać żadnych smaru do gazu łożyska w trakcie konserwacji; Maszyna pomiarowa nawet jeśli nie będzie używany przez długi czas, należy również zachować skutecznego środowiska temperatury wilgotności. W związku z tym sugerują, aby przeprowadzać regularne klimatyzacja osuszanie aby zapobiec uszkodzeniu pomiarowych urządzenia w wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności środowiska;

Jeśli trzy pomiary współrzędnościowe maszyny nie jest używany przez długi czas, należy przygotować przed rozpoczęciem pracy: kontroli wewnątrz temperatury i wilgotności (do 24 godzin), w wilgotnym środowisku powinny być regularnie otwierać obudowy elektryczne sterowanie aby zapewnić płytka jest całkowicie suchy i uniknięcia szkody z powodu wilgotne, gdy nagłe ładowania. Następnie sprawdzić dopływ powietrza, zasilacz. To lepiej skonfigurować źródło Stabilizowane napięcie.

Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com