Strona główna > Rozwiązania > Treści

Nowa generacja pomiaru innowacji

Aug 18, 2016

Pięć osi technologia pomiaru odnosi się do synchroniczne ruchy trzech współrzędnych pomiaru machine(CMM) i sondy osi głowicy, co znacznie zmniejsza błąd dynamiczne, w obszarze wysokiej prędkości pomiarowych. Pięć osi jest stosowany do złożonych artefakty o wysokiej precyzji, pomiar wysokiej efektywności, szczególnie dla lotnictwa, przemysł lotniczy, przemysł wojskowy i innych pól.

W metodzie tradycyjnej pomiar CMM wykonuje wszystkie ruchu niezbędne do uzyskania danych powierzchni. Inercyjne przyspieszenie spowoduje odchylenie maszyny struktury, a następnie błąd pomiarowy powstaje.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Pięć osi pomiaru technologii jest używany wraz z sondą wolny obrót, sondy można przenieść na oś obrotu dwa w tym samym czasie podczas procesu pomiarowego. Odrywają się za pośrednictwem tradycyjnych ograniczeń. W związku z tym CMM może pracować w jego najlepszym sposobem, czyli CMM może przenieść zgodnie z kierunkiem ruchu ze stałą prędkością pojedynczy wektora. Względem CMM, głowica ma lżejsze i lepiej dynamiki i ma lepsza adaptacja. Tak jest w stanie szybko śledzić zmiany geometrii obrabianego i nie będzie importować szkodliwy błąd dynamiczne. Ponadto można również prędkość powierzchni pomiar prędkości, skrócenie cyklu pomiarowego.

Pięć osi pomiaru technologii nie tylko poprawić wydajność pomiaru, ale skrócić czas realizacji produkcji w największym stopniu, które zapewniają bardziej kompleksowej oceny jakości dla producentów.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com