Strona główna > Rozwiązania > Treści

Eliminacja błędów systemu

Jun 28, 2018

Istnieje kilka sposobów, aby wyeliminować błędy systemu
1. błąd zwalczania, oznacza to, że wyeliminowane z katalogu głównego. Takich jak skalibrować "Strona główna", przed użyciem. Produkcja i zużycie błąd bloku można wyeliminować podczas pomiaru blok jest używany "equant".

2. błąd korekcji.Będzie sprawdzić i obliczyć błąd systemu Gage'a wyprzedzeniem, tabela o błędzie lub krzywej, a następnie podjąć takie same numeryczne i symboliczne naprzeciwko wartość z błędu systemu w zmienionej, zrobić pomiary oraz odpowiednich skorygowanych wartości, aby uzyskać wyniki pomiarów bez błędu systemu.

QQ截图20170511152455.jpgn201805171657133788241.jpg

3. błąd odwołania.Podejście to wymaga, aby dokonać pomiaru w pozycji symetryczny aby system błąd danych mierzona w tych dwóch pomiarów jest równy wartości i przeciwny kierunek. Weźmy średnią wartość zmierzona wartość w celu wyeliminowania błędu systemu stałej wartości. Jeśli wysokość części gwintu jest mierzona, boisku powierzchni zębów lewy i prawy jest zmierzone odpowiednio i następnie uśredniane, błąd systemu wywoływane przez nieprawidłowe zamontowanie części śruby podczas pomiaru może być zrekompensowane.

4. pół okresu Metoda.Błąd systemu okresowych może być mierzona po co pół cyklu i średniej wartości zmierzone obok siebie można uznać za wartość pomiaru, który można skutecznie wyeliminować błąd układu okresowego.


Proszę o infrom nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

Adres e-mail:Overseas@CMM-nano.com