Strona główna > Rozwiązania > Treści

System pomiarowy Multi czujnik pięcioosiowe REVO

Aug 16, 2016

REVO-2 jest nowy produkt uaktualnienia, który jest Rewolucyjne czujnik pomiarowy maszyny pięć osi pomiaru współrzędnych. REVO-2 i nowego kontrolera CMM UCC S5 są w wyciągnięcia wniosków z udanych REVO czujnik systemu, który ma silniejszą moc i zdolność komunikacji i mogą być używane razem z RVP obrazu czujnika i inne najnowsze czujniki REVO.

 advanced trigger scanning probe five-axis fast scanning probe

REVO-2 jest przyjęte przy optymalizacji twardy powietrza przegubowe technologii łożysk w jego dwa wirniki osi, które mogą stanowić platformę sztywne pomiaru. Dwuosiowy jest napędzany przez najbardziej zaawansowany silnik bezszczotkowy, rozdzielczość encoder jest zmieniona od oryginału 0,08 sekundy do 0,002 sekundy. Po dodaniu 100 mm długą igłą, pozycjonowania rozdzielczość można dotrzeć do 0,001 um, który jest prawie 40 razy niż generacji technologii.

Renishaw przedstawiła nowy szef obrazu (RVP), które mogą być używane razem z REVO. RVP dodaje funkcje, takie jak wyzwalacz, szybki kontakt, skanowanie i powierzchni na bazie bezstykowe wykrywanie aby wzmocnić funkcje REVO Czujnik pomiaru chropowatości.


Prosimy o poinformowanie mnie, czy wszelkie pytania lub porady

E-mail: overseas@cmm-nano.com