Jak wyczyścić kraty władca CMM

Precyzyjne urządzenia do pomiaru współrzędnych jest wymagane do pracy w środowisku pozbawionym kurzu wewnątrz, temperatura musi być kontrolowany od 18 do 22 stopni, kontrolowane między 40% i 70% wilgotności powietrza. Tak pomiaru środowiska musi być zainstalowany z odpowiednich systemów klimatyzacji. Warunkowe użytkownika można wybrać opcję zainstalowania suszarka do zapewnienia jakości powietrza. Chociażtrzy współrzędne maszyny pomiarowe w takie dobre środowisko, władca kraty nadal trzeba serwisować w sposób regularny. Może to zapewnić dokładność pomiaru i przedłużyć żywotność trzy współrzędne urządzenia pomiarowego.

Krata linijka jest precyzja pomiaru składnika, jego utrzymanie odgrywa wielką rolę w poprawie dokładność pomiaru. Ciosy są notatki z właściwy sposób, aby oczyścić ruszt linijki:

Po raz pierwszy zanurzyć w chłonne piłkę z odwodniony alkohol, wziąć chłonne piłkę ścierając z jednej strony władcy kraty na drugą stronę, a następnie zastąpić go z czystym wacikiem do wycierania ponownie. Bawełna piłka nie może nastąpić i nie wolno wycierać i z powrotem. Zapłacić szczególną uwagę tego robić, aby nie dotykać odczyt głowy w trakcie wycierania. Bo czytanie głowica jest używana do odczytu rusztem kalibracji czujnika, jego położenie i odległość od kraty są dokładnie dostosowane. Jeśli te rzeczy są zmieniane, spowoduje błędy odczytu, które nie można uruchomić systemu, więc należy zwrócić uwagę na to; I nie pozwól, aby hałas kij włókna bawełny na kraty, włókna adsorpcji będzie produkować elektrostatyczne wpływ na czytanie głowy. Władca kraty nie powinny regularnie przecierać, kwartale lub półroczu jest OK.

Dla władcy krata otwarty Renishaw jest to rodzaj folii ochronnej warstwy władca kraty. Jeśli chcesz oczyścić go, zanurzyć w flanelowe z woda wypas lub wytrzeć z etanol bezwodny. Ale jakość etanol bezwodny musi być wysoki, który nie może zawierać metanolu, bo metanolu jest korozja folię ochronną.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com