Strona główna > Rozwiązania > Treści

Przygotowanie instalacji NANO CMM

Oct 10, 2016

PoMaszyna pomiarowadostarczane do użytkownika, proszę zrobić poważne amp; konieczne sprawdzenie i przygotowanie instalacji, takie jak miejsce instalacji transportu przejścia, a narzędzie dostawy.

1. pakiet wyboru

Sprawdzić i policzyć opakowania pudełka, wygląd stanu i numeru seryjnego. Gdy brakuje lub coś nie działa, skontaktuj się z działem związanym z dostawy, w czas, aby wyjaśnić prawdę i skontaktuj się z nami.

2. Zdemontować zawartość opakowania

Zawartość opakowania powinny być otwierane przez naszych techników i użytkownik razem. Części w polu powinny być chronione przed złamaniem. Po opakowanie otwarte Sprawdź tryb ładunku, ilości i na białym tle kawałki zgodnie z ewidencją.

3. oczyścić akcesoria

W celu ochrony CMM i części przed uszkodzeniem lub rdzy podczas transportu, składniki CMM są pakowane oddzielnie przed oni są wysłane zProducent. Oczyścić się przed instalacją.

4. Zasilanie i pompa powietrza

Stabilne napięcie zasilania 220V jest wymagane. Użytkownik powinien przygotować kabel uziemiający exclusive. Przepływ i ciśnienie pompy powietrza powinny spełniać przepisy. Powietrze musi być przefiltrowana przed danych wejściowych do CMM. Sprężonego powietrza do CMM musi być suche i temperatura powietrza musi być w pobliżu pomiaru temperatury pokojowej, aby zagwarantować, że powietrza, łożyska, części cylindra normalnie tak, aby zapewnić dokładność i stabilność urządzenia.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com