Strona główna > Rozwiązania > Treści

Instrument Winter Protection

Nov 30, 2017

Instrumenty i mierniki, jego dokładna stabilność zapewnia wiarygodne dane do testowania, jednak gdy nadchodzi zima, ze względu na niską temperaturę, często powoduje uszkodzenia części oprzyrządowania, które nie mogą zapewnić stabilnych i dokładnych wynikowych danych, itp. Więc jak chronić instrument w zimie?

A. Środki izolacji cieplnej

Używając materiału izolacyjnego do owinięcia części ciała instrumentu, które można łatwo zamrozić. Musimy sprawdzić, aby zapobiec pęknięciu opakowania materiału izolacyjnego

B. Środki utrzymania

1. Wybierz lokalizację instalacji: suchy, bez opadów i opadów śniegu

2. Należy przeprowadzić techniczne potwierdzenie, czy uszkodzenie materiałów izolacyjnych i czy rurociąg parowy jest zablokowany.

3. Możemy dodać urządzenie ostrzegające przed dźwiękiem i światłem o wycieku pary lub stanie awarii zasilania, aby ułatwić wykrywanie i szybkie leczenie ukrytych niebezpieczeństw związanych z zapobieganiem zamarzaniu.

W niektórych obszarach różnica temperatur jest zbyt duża, a noc może osiągnąć więcej niż -20 stopni. Jeśli możesz rozwiązać ten problem z wyboru, możesz wybrać urządzenie typu urządzenia izolacyjnego, w zależności od rodzaju instrumentu i miejsca instalacji.


Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś pytania lub porady

Email: overseas@cmm-nano.com