Strona główna > Rozwiązania > Treści

Przenośne CMM klasyfikacji i aplikacji

Sep 20, 2018

A. użycie przenośne CMM

1. fotoelektryczne CCD przenośneCMMZasada działania:

Czujnik składnik zawiera aparat fotograficzny, Podstawa montażowa i statywu, i system wykrywania zawiera pomiaru, lekkie pióro, zestaw sondy i urządzenia komunikacji bezprzewodowej. Przy użyciu precyzyjne fotogrametrii cyfrowej techniki, CCD mierzy trójwymiarowe współrzędne kilka podczerwieni diody elektroluminescencyjne (LED) osadzone w lekkie pióro do uzyskania pozycji i postawa pióra świetlnego w przestrzeni (6 wymiarowa parametry). Ponieważ sondy podłączone do lekkie pióro został dokładnie skalibrowany, pozycji relacja sondy i lekkie pióro jest ściśle określony, więc system można dokładnie obliczyć współrzędne trójwymiarowe wykrywania punktu.

2. ramię przenośne CMM zasada działania:

Inteligentny czujnik, składający się z czujnika kąta, czujnik temperatury, czujnik szczep i mikrokomputer w jednym chipie rozmieszczone w ramię maszyna pomiarowa, jednostka czujnika połączony za pośrednictwem połączenia autobusowe i komunikować się z PC poprzez interfejs . Komputer jednym chipie uzupełnia kolekcja danych każdego czujnika i wysyła dane do komputera, zdaje sobie sprawę, komunikacji i przetwarzania danych z komputera jednym chipie i przesyła danych współrzędnych Standardtrzy współrzędnych pomiaruoprogramowania za pośrednictwem biblioteki dołączanej dynamicznie.

B. przewaga przenośne CMM

Upraszcza pomiar niektórych produktów, które nie mogą być przenoszone w Workbench maszyny. Można bezpośrednio umieszczone w produkcie lub zainstalowany w części, które można bezpośrednio zmierzyć teraz, oszczędzając czas ruchomych elementów, co efektywność pracy całej można szybko poprawić.

I produktu może być mierzona w każdym kierunku, bez ograniczeń miejsca i orientacji. Wraz z szybkim rozwojemCMMtechnologii, stało się produktem niezbędnym w procesie wytwarzania nowoczesnych technologii, które jest kochany i dotyczy różnych producentów i gwarantuje jakość produkcji każdego produktu dla producentów.

C. przenośne CMM aplikacji Fileds

Jest głównie używany w maszyny, samochodowe, lotnictwa, przemysł wojskowy, meble, narzędzia, prototypy, małych i średnich maszyn, narzędzi i inne akcesoria, pleśni i innych branż w obudowie, rama, kół zębatych, przekładni ślimakowych, robak, CAM, pomiar ostrze, Krzywa i zakrzywionych powierzchni i tak dalej, może również służyć w elektronicznych, metalu, plastiku i innych branż, można obrabianego rozmiar, kształt, forma i tolerancji dokładność wykrywania, tak, aby wypełnić kontroli części, takich jak pomiar kształtu, pozycji zadania kontroli procesu.


Proszę o infrom nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

Adres e-mail:Overseas@CMM-nano.com