Strona główna > Rozwiązania > Treści

Cechy techniczne nowoczesnych przyrządów pomiarowych do obrazów optycznych

May 31, 2018

Nowoczesne przyrządy pomiarowe rozwinęły się od pomiarów mechanicznych w przeszłości do bezkontaktowej technologii optycznego pomiaru obrazu z wysoką integracją integracji fotoelektromechanicznej. W porównaniu z tradycyjnymi przyrządami pomiarowymi, bezdotykowe optyczne przyrządy do pomiaru obrazu mają następujące główne cechy:

A. Pomiar różnorodności

Nowoczesne metody pomiarowe obejmują pomiar skanowania laserowego i optyczny pomiar obrazu, zwłaszcza optyczny pomiar obrazu, który został spopularyzowany i zastosowany w ostatnich latach. Korzystanie z technologii czujników, technologii elektronicznej, technologii oprogramowania i zintegrowanych dziedzin, takich jak optyczna technologia obrazowania CCD, analiza przetwarzania obrazu i test mierzonego produktu, skutecznie rozwiązuje niepewność spowodowaną czynnikami ludzkimi na produkcie, poprawia dokładność wykrywania.

blob.png

B. Wysoka precyzja pomiaru

Precyzja optycznego przyrządu pomiarowego od mm, od mikronometrów do nanometrów, klasa dokładności pomiaru ma się świetnie, dokładność bezdotykowego optycznego pomiaru obrazu może osiągnąć mikrometr i nanometr przez naukową analizę metody przetwarzania obrazu , który zapewnia niezawodną gwarancję rozwoju produkcji.

C. Efektywny pomiar

Nowoczesny optyczny przyrząd do pomiaru obrazu może realizować automatyczne wykrywanie masy, tradycyjne metody wykrywania to ręczne, pojedyncze wykrywanie. Jeśli chcemy wykonać masową produkcję lub pełną inspekcję itp., Może to spowodować niską skuteczność wykrywania i zwiększyć niepewność. Bezdotykowy optyczny pomiar obrazu, poprzez automatyczne sterowanie serwomechanizmem, w połączeniu z rozsądnym sprzętem do kontroli narzędzi znacznie poprawi wydajność i dokładność wykrywania, odpowiednią do masowej produkcji i wykrywania.

D. Różnorodność Zakres pomiarowy

Ten sam optyczny przyrząd do pomiaru obrazu może wykrywać różne elementy, takie jak długość, kąt i okrągłość. Bezkontaktowe optyczne przyrządy do pomiaru obrazu mogą jednocześnie wykrywać różne elementy, takie jak długość, kąt, okrągłość itp.


Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś pytania lub porady

Email: overseas@cmm-nano.com