Strona główna > Rozwiązania > Treści

Zastosowanie bezstykowego optycznego przyrządu pomiarowego w przemyśle tworzyw sztucznych

Feb 01, 2018

Bezdotykowy przyrząd do pomiaru obrazu nazywany jest również optycznym przyrządem pomiarowym 2D . W porównaniu z tradycyjnym projektorem dokładność pomiaru jest wyższa, a obsługa jest wygodniejsza. W porównaniu z przyrządem do pomiaru kontaktu, jest on głównie wyposażony w soczewkę optyczną do skanowania pomiarów, bez bezpośredniego kontaktu z przedmiotem obrabianym, co jest najlepszym wyborem do pomiaru przemysłu tworzyw sztucznych.

微信图片_20180201202846.jpg

Do detekcji wyrobów z tworzyw sztucznych większość z nich to rozmiar, rozmiar, grubość i profil przedmiotu obrabianego. Nowoczesne przetwórstwo i przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych rozwija się dynamicznie, wraz z szybkim rozwojem konkurencji na rynku pleśni. Cykl obróbki skraca się, a koszt zostaje zmniejszony, ale dokładność nie zostaje zmniejszona. W związku z tym, w jaki sposób poprawić zdolność produkcyjną urządzeń przetwórczych i sprawić, że skuteczna metoda kontroli jakości staje się kluczem do sukcesu przedsiębiorstw produkujących plastikowe formy w konkurencji.

Obecnie w całym przemyśle tworzyw sztucznych występuje duża różnica w jakości i wydajności między partiami, ponieważ technologia wykrywania nie jest kwalifikowana. Nano optyczny przyrząd pomiarowy przyjmuje oryginalny importowany system pomiaru wydajności i system oprogramowania, który może realizować wysoką wydajność i dokładne wykrywanie masy. Nadaje się do precyzyjnego testowania części i kontroli jakości. Jest szeroko stosowany w maszynach, elektronice, sprzęcie, plastiku, pleśni i innych gałęziach przemysłu.


Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś pytania lub porady

Email: overseas@cmm-nano.com