Strona główna > Rozwiązania > Treści

Automatyczny pomiar wideo

Aug 10, 2017

Automatyczny aparat pomiarowy jest głównym urządzeniem pomiarowym tradycyjnej epoki optycznej, który w ostatnich dziesięcioleciach przyczynił się znacząco do rozwoju przemysłowego. W porównaniu z tradycyjnym narzędziem pomiarowym, maszyna do pomiaru wideo ma dużą precyzję i stabilność, co promuje wysoką jakość i precyzję w przemyśle wytwórczym i stała się nowym standardem pomiarowym dla przemysłu wytwórczego.


1.jpg2.jpg3.jpg


Maszyna do pomiaru wideo ( VMM ) przekształca tradycyjny tryb pomiaru narzędzia w projekcję optyczną, aby dodatkowo zwiększyć pomiar na ekranie komputera w oparciu o cyfrową erę obrazu. Rozwój technologii pomiarowej wykazał, że istnieje produkt przejściowy z wyświetlaczem komputera łączącego, który jest obecnie w fazie rozwoju. Zasadą działania instrumentu wideo jest komputerowa technika pomiarowa i oprogramowanie geometrii przestrzeni. Automatyczny przyrząd optyczny może być podzielony na cyfrowy automatyczny przyrząd pomiarowy i ręczny przyrząd pomiarowy.

Rozwój epoki cyfrowej promuje technologię pomiarową długiego kroku, ludzie dla potrzeb precyzyjnego procesu, automatyczna maszyna do pomiaru wideo jest również nieuniknionym rezultatem czasopisma The Times. Podobnie jak inne technologie cyfrowe, VMM składa się z oprogramowania i sprzętu. Cyfrowy system obrazowania, który ma umysł na mierniku wideo, zainstalował oprogramowanie z własną duszą. Technologia pomiarowa wchodzi w erę cyfrową.


W razie pytań lub porady prosimy o kontakt

E-mail: overseas@cmm-nano.com