Strona główna > Rozwiązania > Treści

Skład CMM

Jun 07, 2018

Trzy współrzędne przyrząd pomiarowyjest swego rodzaju technologii cyfrowej do przekształcenia obiektów fizycznych do modelu CAD, to deski podłogowej modelu geometrycznymi odbudowy technologii i technologii produkcji, ono także ma pewien potężny funkcji pomiarowej, NANO metrologii da Ci o Zaawansowane funkcje trzech współrzędnych maszyny pomiarowe.

Po pierwsze, powinien wiedzieć, że trzech współrzędnych przyrząd pomiarowy składa się z czterech części, które są podstawowe systemu mechanicznego,system sondy, system sterowania elektrycznego i systemu przetwarzania danych. Mechaniczny system głównym maszyny składa się z trzech osi X osi, oś Y i osi Z. System przetwarzania danych jest oprogramowanie pomiarowe, które można przetwarzać wartość zmierzoną części danych i uzyskać wynik końcowy.

Ze względu na jego proste, stanowi rozsądny i naukowych funkcji, jest jednym z najbardziej skutecznych do pomiaru i uzyskania części rozmiar danych, mogą być używane, aby zastąpić kosztowne połączenie mierników i wiele narzędzi do pomiaru powierzchni. Ponadto, również można uprościć skomplikowane pomiary zadanie, które wymaga kilku godzin do kilkudziesięciu minut lub nawet kilka minut, ten potężny efekt nie mogą być osiągnięte przez innych przyrządów pomiarowych.

surminS66_副本.jpg

Proszę o infrom nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

Adres e-mail:Overseas@CMM-nano.com