Strona główna > Rozwiązania > Treści

Opracowanie narzędzia pomiaru wymiarów 3D, (I)

Oct 20, 2016

Wraz z gwałtownym rozwojem nauki i technologii wielu dziedzinach proponowane są coraz bardziej do wymagania, aby zmierzyć rozmiar i kształt parametr obrabianego przedmiotu. W chwili obecnej chociaż osób pomyślnie opracowali wiele rodzajów pomiaru, metody i instrumenty, wszystkie z nich mają ograniczenia kosztów, zakres pomiaru i dokładności itp., które infrastruktur #39; t do potrzeb rozwoju nauki i technologii. Poniżej są wady i zalety 3D Narzędzie pomiarowe.

A. kontakt pomiaru

a. CMM

Trzy metody pomiaru wymiarów kontaktu jest rozwijany od tradycyjnych sondy typu. W dzisiejszych czasach3 koordynowanie pomiarowe machine(CMM)jest udany model w rozwoju metody i głównym korzystania z narzędzi 3D. Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe jest nie tylko rodzaj wielofunkcyjne przyrządy pomiarowe, ale rodzaj wysokiej precyzji, silne kompleksowy pomiar geometryczny sprzęt. Jest na podstawie precyzyjnych maszyn, przyrządów precyzyjnych, technologii elektronicznej, technologii komputerowej, technologii oprogramowania i wysokiej technologii.

Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe zazwyczaj składa się z głównej konstrukcji, system pomiarowy, system sterowania,system sondy, wyświetlania urządzeń, komputerów i urządzeń końcowych, takich jak drukarki i displayer. Poniżej przedstawiono ich związek.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com