Strona główna > Rozwiązania > Treści

Metoda, aby wyeliminować błąd CMM

Aug 26, 2016

W dzisiejszych czasach trzech współrzędnych machine(CMM) pomiarowy jest bardziej powszechnie używane, ale precyzja przyrząd oprogramowania mają głęboki wpływ na nasze dokładność pomiaru. CMM jako jeden z najbardziej typowe oprogramowanie pomiarowe, może być wiele problemów w trakcie operacji sztuczne, które prowadzą do wpływ na dokładność pomiaru. Szukasz bardziej skutecznym sposobem na zmniejszenie błąd stał się codziennie musi dla branży pomiaru. Co to jest najlepszym sposobem, aby wyeliminować błąd trzy współrzędne, poniżej przedstawiono kilka porad:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

Przede wszystkim gdy szukamy sposobem zmniejszenia błędu z trzech współrzędnych przyrządu pomiarowego, najlepiej jest wziąć pod uwagę model lub konfiguracji produktów kompleksowo, w przeciwnym razie może to rykoszetem. Jeśli używasz ręcznego typu, każdego operatora w procesie za pomocą powinny starać się utrzymać tego samego punktu pomiaru prędkości, dzięki czemu można maksymalnej redukcji błędów spowodowanych przez sztuczne pracy.

Po drugie jeśli używamy Automatyczna maszyna pomiarowa, w czasie każdego pomiaru automatycznego pomiaru elementów z tryb stałej prędkości, to może znacznie zmniejszyć pomiaru siły wpływu na wyniki pomiarów. Ponadto przy wyborze elementów pomiarowych, Efektywna długość powinna być dawno o ile to możliwe, zwłaszcza podstawowy element. To gwarantuje efekt pomiaru.

W sumie jak rola trzech współrzędnych przyrządu pomiarowego jest coraz bardziej ważne w przyszłości, użytkownicy mogą napotkać wiele czynników wpływających na jego dokładności, więc lepiej będziemy w stanie obsłużyć metody redukcji tych błędów, aby uzyskać bardziej dokładne wyniki pomiarów.


Prosimy o poinformowanie mnie, czy wszelkie pytania lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com