Strona główna > Rozwiązania > Treści

Wielofunkcyjne urządzenie do pomiaru wideo

Dec 14, 2017

Bez względu na instrument, tak długo jak działamy, zawsze miejmy nadzieję, że może on być wielofunkcyjny, więc jak zrealizować wielofunkcyjny miernik wideo.

Ponieważ dwuwymiarowe oprogramowanie do sterowania przyrządem pomiarowym i kombinacją narzędzi do zmiany narzędzi maszyny wielofunkcyjnej może uzupełnić artefakty w wieloetapowym procesie mocowania, dzięki zastosowaniu technologii wieloczujnikowej można również uzyskać różne wykrywanie błędów projektu na tym samym instrumencie, który może zapisać obrabiany przedmiot z jednego instrumentu do drugiego.

Istnieje jednak wiele problemów, które należy rozwiązać

Istnieją pewne problemy, które należy rozwiązać, wykorzystując technologię wieloczujnikową, aby przekształcić stary przyrząd do pomiaru obrazu . Chociaż powszechne jest uaktualnienie pojedynczego punktu przyrządu obrazującego do głowicy spustowej skanera, głowica sondy wideo jest ograniczona w maszynie do pomiaru wideo.
Jest tak dlatego, że sonda wideo jest zwykle o wiele cięższa niż głowica spustu, a struktura mechaniczna starego miernika obrazu nie może znieść ciężaru
Ponadto użycie systemu czujników wideo wymaga również specjalnego urządzenia oświetleniowego, które zazwyczaj nie jest dostępne w mierniku obrazu, który wykorzystuje głowicę spustowąProsimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś pytania lub porady

Email: overseas@cmm-nano.com