Wpływ ciśnienia na łożysko pneumatyczne CMM.

1. ciśnienia

Pod normalne ciśnienie robocze ustalona grubość przestrzeni powietrznej między powietrza łożyska i przewodnik po kolei, które zapewniają dobrą powtarzalnośćCMM. Jeśli zmienia się ciśnienie powietrza, zmiana wstępnego dokręcenia siły łożyska powietrza odpowiednio doprowadzi do zmiany między membraną miejsca. Gdy przestrzeń membrana inter staje się bardzo mały, istnieje pewne tarcia pomiędzy łożysko pneumatyczne i szyna, co może spowodować względne tarcia pomiędzy łożysko pneumatyczne i prowadnicy, gdy maszyna jest uruchomiona. Może to nawet poważnie na prowadnicy i wydajność maszyny przeciekajacych zadrapania.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. efekt równowagi cylindra

Równowagi cylindra jest używany do równowagi osi Z. Ciężkości osi Z jest równa się atrakcyjny siły generowane przez ciśnienie powietrza w butli, osi będzie zachować równowagę. Po siłę przyciągania cylindra jest mniejsza niż grawitacji, równowagi całego systemu będzie się spod kontroli. Osi Z, jak również głowica będzie spadać w dół. Może to spowodować uszkodzenie sondy i osi Z. W związku z tym jest bardzo potrzebne do zagwarantowania odpowiednim ciśnieniem sprężonego powietrza dla CMM.

 3D Measuring Machine

ChociażNasza firmapodjęła szereg środków w celu kontroli negatywnym wyniku wahań ciśnienia sprężonego powietrza, w celu zagwarantowania, że możesz normalnie korzystać z urządzenia, należy ściśle kontrolować ciśnienie powietrza CMM.Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:Overseas@CMM-nano.com