Strona główna > Rozwiązania > Treści

Użycie CMM w produkcji samochodów

Aug 10, 2016

W szybki rozwój środowiska produkcji przemysłowej R & D i produkcji dużej liczby złożonych wszystkie części mechaniczne potrzebują zaawansowanej technologii testowania i instrumentów, szczególnie w zakresie precyzji maszyn badań, produkcji obrabiarek sterowanych numerycznie, części samochodowe, produkcja, przemysł lotniczy i wzrost przemysłu elektronicznego. Współrzędnościowych maszyn, jako jeden z ważnym instrumentem dużą precyzję, był coraz bardziej cenione przez naukowców i produkcji z powodu jego pomiaru wymiaru wygodne do trójwymiarowej przestrzeni, które mogą realizować on-line wykrywanie i pomiar automatyczny.

W polu producenci samochodów cel jakości przemysłu nowoczesnych jest jak możliwe do utrzymania produkcji części, zgodnie z wymaganiami projektu. Jednak jeśli w celu zapewnienia spójność procesu produkcji i projektowania, musi być do kontroli procesu produkcyjnego. Najbardziej skuteczną metodą, aby kontroli, proces produkcji jest dokładne zmierzenie rozmiar, po uzyskać informacje o rozmiarze, analizy i opinie danych do procesu produkcji, tak aby stale poprawę jakości produktów. Kontrola procesu jest rdzeniem dokładnych pomiarów rozmiar elementów pracy. Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby dokładnie zmierzyć i ocenić rozmiar danych. I może zamiast wiele narzędzi do pomiaru powierzchni, narzędzi pomiarowych płaszczyzny, stałe lub niestandardowe połączenie drogich wskaźniki i precyzyjne ręczne narzędzia pomiarowe. Tym samym znacznie zmniejszając czas potrzebny do wykonania kontroli pojazdów złożonych. Trzech współrzędnych maszyny pomiarowe umożliwiają kontroli produktów fabryki, kalibracja maszyn, jakość klientów i innych funkcji ta jednocześnie zapewniając rozmiar danych, takich jak warunki procesu produkcji przydatnych informacji dla procesu kontroli.

Pojawienie się ciała jest najbardziej intuicyjny wyświetlacz pojazd projektowania i produkcji poziom. I ciało wysoka precyzja jest pewność piękny kształt, oszczędność czasu i jakości samochodu. Jakość odgrywa decydującą rolę w konkursie. Tak wysoka dokładność, wysoka sprawność trzech współrzędnych maszyny pomiarowe możemy użyć do wdrożenia, testowania przeprowadzania precyzyjnych analiz, monitorowania on-line i partii monitorowania dla produkcji przemysłu auto.

Trzy koordynować maszyna pomiarowa, jak nowe, skuteczne precyzyjnych przyrządów pomiarowych ma bardzo znaczące korzyści. Teraz to jest stosowany w produkcji maszyn. Staje się uniwersalny sprzęt testowania w nowoczesną inspekcją przemysłową i kontroli jakości.


Prosimy o poinformowanie mnie, czy wszelkie pytania lub porady

E-mail: overseas@cmm-nano.com