Strona główna > Rozwiązania > Treści

Metoda leczenia drgań CMM II

Aug 05, 2016

W przemyśle przetwórczym nowoczesnych trzy współrzędne maszyna pomiarowa jest bardziej stosowane w procesie produkcji, co sprawia, że cele produktu i klucz jakości stopniowo zmienił się z kontroli końcowej do kontroli procesu produkcji. Informacje informacje zwrotne do terminowego dostosowania parametrów sprzętu przetwarzania w celu zapewnienia jakości produktu i produkcji proces stabilizacji i poprawy efektywności produkcji.

renishaw probe head

Ponieważ istnieje więcej i bardziej pomiarowych filcem maszyny w miejscu produkcji, wibracje staje się powracającego problemu. Podczas gdy użytkownicy w przetwarzaniu testu, jeśli test drgań danych trzech współrzędnych maszyny znajduje się poza zakresem, będzie miał wielki wpływ na dokładność pomiaru. W tej chwili musimy zbudować specjalne bazy.

Jeśli dane z badań drgań trzech współrzędnych maszyny znajduje się w zasięgu, w tym czasie miejsce instalacji pomiarowych przyrząd musi spełniać następujące warunki:

1. we wszystkich kierunkach nachylenie podłoża jest zazwyczaj poniżej 5 mm/m.

2. ziemi łożyska musi być większa niż suma maksymalna waga pomiarowy maszyny i Maksymalna waga pomiaru części.

3. Instalacja obszaru maszyna pomiarowa musi bez aktywność powierzchniową lub złamania

4. wspieranie punktów i okoliczne punkty szorstki ziemi muszą być oczyszczone.

patent aibration cushion to reduce vibration

Możemy również zapewnić CMM tłumienia mechanizm, który jest naszego patentu (Patent Nr jest ZL 2014 2 0532122.0). Ten praktyczny nowej technologii jest tłumienie przez gumowe.

I może opóźnić wibracje i zapewnić dokładność maszyny.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com