Strona główna > Aktualności > Treści

Wprowadzenie pomiaru współrzędnych maszyny

Nov 23, 2017

Zgodnie z rozwojem urządzenia do pomiaru współrzędnych przyczyniają się do rozwoju technologii i rozwoju tego instrumentu poprzez różne sposoby. Maszyna pomiarowa współrzędne można lepiej osiągnąć rozwój, podczas gdy środek rozwoju, również po to, aby zrozumieć wartość całego pola.

QQ截图20171123165410.jpg微信图片_20171123165326.jpg

Przez oprogramowanie pomiarowe Profesjonalne możemy ocenić cechy postaci przez te punkty i obliczyć jego rozmiar i pozycję. Współrzędnych, przyrząd pomiarowy może służyć do zbierania danych punkt separacji, przy użyciu metody podobne sondy wyzwalającego. Skanowania sondy trzy wymiarowe przyrząd pomiarowy ma dobry częstotliwość drgań, nie silnika lub mechaniczne strukturę, która nadaje się do szybkiego skanowania. Wysoka precyzja izolacji optyczne skanowanie systemu pomiarowego sondy, można bezpośrednio odzwierciedlać odchylenie sondy, z lepszą precyzję i szybką odpowiedź.

Urządzenia do pomiaru współrzędnych ma wiele konfiguracji i rozwiązania dla wysoka dokładność skanowania sondy, które mogą być stosowane do różnych rozmiarach i konfiguracjach CMM. Wysoka dokładność ciągłe skanowanie głowy jest bardzo nadaje się do zbierania danych kontur wysokiej prędkości oraz kompleks kształt przedmiotu obrabianego.