Strona główna > Aktualności > Treści

"Made in China" w Igrzyskach Olimpijskich w Rio

Aug 23, 2016

31 ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich jest obchodzony na 21 sierpnia w Rio de Janeiro, Brazylia. Mamy 70 medale w sumie i jesteśmy dumni z wszystkich sportowców. Ponadto, MADE IN CHINA również przenika w tym Igrzysk Olimpijskich. I teraz, daj nam znać więcej szczegółów.

Wykonana w Chin- Metro

Listopad 2015 90 Metro specjalnych olimpiad wszystkie przybył do Rio.

R & D i producentem "Olympic Metro" jest CRRC Changchun kolejowych pojazdów Co., Ltd. Ta trasa planowane jest przeprowadzenie 300000 osób każdego dnia, który można krótko z miasta do obszaru core igrzysk w ciągu pół godziny. Ma ona również zgodnie z lokalnymi warunkami i tor ruchu, które łączą w sobie elementy kultury brazylijskiej. R & D "Olympic Metro" tworzy historię chińskiego serwisu dla zamorskich Igrzyska Olimpijskie.

Made in China - Air kontener

Sprzęt klimatyzacyjny otwarcia miejsca ceremonii, która może pomieścić 82000 ludzi--na stadionie Maracana są wykonane w Chinach.

Gree zapewnia powietrza kontener i usługi dla obiektów Olimpijskich i innych pomocniczych projektów, co również oznacza, że "Made in China" uzyskać przegląd i zatwierdzenie odpowiedzialności społecznej i kompleksowe z OCOG.

Made in China--urządzenia inspekcji zabezpieczeń

Chińskich przedsiębiorstw, Nuctech Co., Ltd i Dahua Technology Co., Ltd itp, zapewnienie kontroli sprzętu i wideo monitorowania produktów bezpieczeństwa, RTG.

X-ray skanowania sprzętu, rozpoznawania twarzy, technologia i aparat sferyczny zapewni bezpieczeństwo na Igrzyska Olimpijskie.

Made in China--Intercom System

Domofon, Igrzyska Olimpijskie, otwieranie i zamykanie ceremonii, żeglarstwo gry i wioski olimpijskiej są z Chin.

Komunikacji chińskich przedsiębiorstw, Hytera Communications Co., Ltd, zapewniają cyfrowe interphone 1200 dla Komitet organizacyjny, i to również z autentycznych własności intelektualnej XPT rozszerzony system wirtualnego klastra.

Made in China--Inżynieria maszyny

Część inżynierii maszyn z największą liczbą i największej skali Rio's Olympic village jest made in china.

Made in China--zgodne urządzenia

Jinling Sports Co., Ltd. zapewnia sprzęt mecz siatkówki olimpiad Rio 2016.

Made in China--lalki maskotki

2.5 miliona maskotek Olimpijskich w Rio, Winicjusz i odznaki pamiątkowe latać z Chin do Rio.


Prosimy o poinformowanie nas w przypadku dodatkowych pytań lub porady

E-mail:overseas@cmm-nano.com