Strona główna > Aktualności > Treści

KORZYSTANIE Z CAD W MASZYNIE WSPÓŁRZĘDNOŚCIO-

Jul 29, 2016

bridge cmm

Urządzenia do pomiaru współrzędnych jest stosowany w pleśni, lotnictwa i motoryzacji, przemysłu wytwórczego. Aplikacja CAD w urządzenia do pomiaru współrzędnych za pomocą oprogramowania opracowany przez komputera do przeprowadzenia testu pomiaru zaawansowane.

Urządzenia do pomiaru współrzędnych jest stosowany w pleśni, lotnictwa i motoryzacji, przemysłu wytwórczego. Aplikacja CAD w metodzie badania meThis współrzędnych jest pomiar modelu CAD w oprogramowaniu, w przypadku braku rzeczywistego artefakty. Znacznie zmniejsza na etapie wykrywania do funkcjonowania obiektu rzeczywistego badania i może nie tylko poprawić efektywność wykrywania, zapisać zasoby testu ale zmniejszona intensywność pracy.

coordinate measuring machine cmm

CAD w odwrotnej inżynierii produkcji. Inżynieria wsteczna jest proces wydania rysunki lub odpowiednich danych według obrabianego, w porównaniu z tradycyjnym procesem w, który składa się obrabianego według rysunków lub odpowiednich danych. W inżynierii odwrotnej, najpierw powyżej jest skorzystanie z trzech współrzędnych maszyny pomiarowej do dokładnego pomiaru kształtów próbek, a następnie użyć funkcji CAD do czynienia z danych pomiarowych i następnie wygenerować jeden lub kilka danych CAD formacie.

measuring system

Nano precyzyjne konfiguracji CMM silną funkcję oprogramowania CAD, które zaimportować modelu CAD mają być mierzone, i może pracować w trybie offline, aby otworzyć oprogramowanie funkcji samouczenia, system automatycznie generuje program pomiarowy, również może być symulowane pomiaru, znaleźć błędy operacji w procesie pomiaru ścieżki i zbieraj punkty i do modyfikowania programu. Aktualny pomiar można zminimalizować ewentualne problemy i może maksymalnie zagwarantować bezpieczeństwo w trakcie pomiaru.


Trzech współrzędnych maszyna pomiarowa jako swego rodzaju wspólnego pomiaru maszyny, ponieważ ma dokładność pomiaru i pomiaru efektywności i wygodną obsługę. Można to zrealizować online pomiaru. I wprowadzenia funkcji CAD, przyniesie trzech współrzędnych maszyna pomiarowa większa, przy użyciu przestrzeni.


E-mail:2972853095@QQ.com