Strona główna > Aktualności > Treści

METODA LECZENIA DRGAŃ CMM

Jul 26, 2016

Drgań jest jednym z głównych czynników wpływających na dokładność pomiaru maszyny i stabilności, aby CMM, aby zapewnić wystarczającą dokładność, należy utworzyć odpowiednie środowisko dla maszyna pomiarowa.


Jeśli CMM instalacji gdzie są znacznie pod wpływem wibracji, jesteśmy skłonni przyjąć sposób leczenia foundation (fazowanie, rów izolacji), ale metody izolacji ma oczywiste braki (takich jak precyzja CMM produktów nie mogą być spełnione i za pomocą środowiska, jeżeli użytkownik w podłodze oczywiście nie przyjmie program Fundacji), pojawienie się mechanizm tłumiący stworzył niedostatecznego izolacji drgań Fundacji.


Nano precyzyjne autonomicznych konstrukcjach patent technologii--CMM mechanizm tłumiący. Prosty i wygodny montaż. Umieszczenie gumowej podkładce w górnej i niższe tłumienia gumy bloku macierzy, wstawianie dwóch Włóż do siebie za pomocą w górę i w dół Przewodnik postów zapewnienie lokalizacji. Cztery otwory gwintowane na podłożu dwóch macierzy można podłączyć do tłumienia CMM lub ziemi. Czworobok wyposażony jest w słup prowadzący, który może skutecznie zapobiec obaleniu lub rollover z powodu jednostronnego siła tłumienia urządzenia.