Przyrząd do pomiaru wagi cylindrycznej, wykrywanie cylindryczne

1.Siatka okrągła precyzyjna importowana z Niemiec 2. Maszyna jest skonfigurowana z różnymi specyfikacjami i długością sondy ruby 3. Struktura łożyska aerodynamicznego jest stosowana na platformie o wysokiej precyzji rotarymetrycznej

Szczegóły produktu

Jako jeden z wiodących producentów i dostawców z Chin precyzyjnego cylindrycznego przyrządu pomiarowego, cylindrycznej detekcji, oczekują Państwo na kontakt.

Podanie:
Maszyny pomiarowe cylindryczne serii Leadsy służą głównie do pomiaru przedmiotów obracających się ciał, których różne powierzchnie są regularne lub nieregularne, ciągłe lub przerywane, takie jak ich okrągłość, walcowanie, liniowość, współosiowość, współosiowość, płaskość, równoległość, prostopadłość, wkrótce. Ponadto można przeprowadzić analizę widmową, analizę wysokości fal, analizę krzywych wału oraz analizę zakresu skoku.
Charakterystyka:
1. Struktura łożyska aerostatycznego jest stosowana na platformie o wysokiej precyzji rotarymetrycznej, która nie może sprawić, że główny trzpień maszyny ulegnie zużyciu, a zatem wydłuża się jego trwałość.
2. Co do pozyskiwania danych, realizowany jest dokładny krąg kołowy importowany z firmy HEIDENHAIN w Niemczech, a także techniki.
3. Maszyna jest wyposażona w różne specyfikacje i długość próbek ruby. Ponadto, specjalne sondy i oprawy mogą być zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta.
4. Maszyna posiada potężną funkcję analizy, taką jak liniowość, cylindryczność, płaskość, równoległość, współosiowość, koncentryczność, falistość i analizę wysokości fal. Analizuje widmo częstotliwości stanu powierzchni elementu, a amplitudę fal i falę końcową.

Zapytanie