Fast Video Measurement Machine, Maszyna do pomiaru Skanowania Powierzchniowego, Skanowanie Powierzchniowe 3D

1.Multi-gwintowane obliczenia, duża szybkość obliczeniowa.
2. Szybki dostęp do powierzchni danych o chmurze punktów częściowych
3.Kontrola zabytków kulturalnych i wyświetlacz 3D

Szczegóły produktu


A. Zakres stosowania systemu

Odwróć Projekt : Szybki dostęp do powierzchni danych punktów chmury częściowej, skonstruuj trójwymiarowy model matematyczny, aby osiągnąć szybki projekt produktu.

Testowanie produktów : kontrola jakości produktów linii produkcyjnej, wykrywanie kształtu i pozycji, szczególnie odpowiednie do szybkiego i precyzyjnego wykrywania złożonej powierzchni zakrzywionej, może wykrywać odlewy, odkuwki, stemple, formy, plastik, drewno i inne produkty.

Inne zastosowania: skanowanie reliktów kulturowych i wyświetlanie 3D, nieprawidłowe korekty zęba, chirurgia plastyczna i operacja górnej powierzchni.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Zalety technologii produktów

Zaawansowana technologia: Zastosowanie międzynarodowej, zaawansowanej technologii heterodymetrycznej wielokrotnego przesunięcia fazowego 3D, większość zdecydowanych obiektów bez obróbki natryskowej powierzchni może być skanowana i skanowana nawet na czarno.

Wysoka prędkość pomiaru: wielowątkowe obliczenie, duża szybkość obliczeniowa. Czas obliczania pojedynczego skanowania wynosi od 2 do 4 sekund, co może wzrosnąć o 1,3 do 4 milionów punktów.

Szerokość pomiaru jest regulowana: zgodnie z wymaganiami użytkownika, wyposażonymi w jedną lub więcej grup soczewek, które mogą osiągnąć różne poziomy pomiaru, pojedyncza szerokość pomiaru: 32 mm x 24 mm ~ 1000 mm x 1000 mm.

Automatyczne szycie: globalne dopasowanie do procesu skanowania, automatyczne spawanie, wspieranie w oparciu o punktację i zmierzenie spawania elementów obrabianego przedmiotu.

Wybierz skanowanie: Skanowanie z dużą wydajnością, wspomaganie skanowania ręcznego skanowania, poprawa wydajności skanowania i późniejsze przetwarzanie.

Skanowanie kolorów: podczas skanowania 3D kształtu obiektów jednocześnie można także skanować i wysyłać informacje tekstur.

Bogata funkcja Post-processing: optymalizacja chmury punktowej, redukcja szumów, pokrywanie się punktów chmury termojądrowej (usuwanie zachodzących na siebie powierzchni), chmury punktowe automatyczne funkcje post-processingu, takie jak wypełnianie otworów, trójkąt.

Bogata funkcja analizy: z zakresem chmury punktowej, różnorodność transformacji współrzędnych, dopasowanie elementów, wszystkie rodzaje kątów i analizy wielkości.

Wykonaj wiele interfejsów danych: Chmura punktu (ASC, IGS), trójkątna siatka (STL), mapa tekstury (OBJ).

Kompleksowe dane: posiadać funkcję sondy optycznej, mogą być wygodne dla grzbietu, pomiaru położenia otworów.

Wydajność produktu jest stabilna: dziesiątki użytkowników krajowych i zagranicznych potwierdziły, że jego wydajność jest stabilna. W tym kilku krajowych użytkowników wojskowych (chińska szkoła lotnicza, chińska siła samolotu, materiał kompozytowy, 43 instytut badawczy itp.); Uniwersytet w Europie i Stanach Zjednoczonych (uniwersytet NEWCASTLE, uniwersytet Glasgow, uniwersytet w Purdue itd.), Uniwersytet krajowy (Uniwersytet w Tsinghua, Harbin przemysłowy uniwersytet, uniwersytet aeronautyki i astronautyki w Nanjing, itp.).

Wsparcie techniczne: Niezależne badania i rozwój, rozwój niestandardowy jest elastyczny; Silne badania i rozwój czołowego zespołu technicznego w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań i wskazówek technicznych.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametry

RODZAJ

XTOM


Zakres pomiaru

400 mm * 300 mm

Parametry pomiaru

Dokładność pomiaru

0,01 mm

Plamka

0,2 mm

Odległość pomiarowa

850mm

Głębokość pomiaru

> 300 mm

Parametry aparatu

Pochodzenie

Niemcy

Ilość

2

Typ interfejsu

Sieć gigabitowa

Piksele aparatu fotograficznego

2,3 miliona pikseli ( 1920 pikseli × 1200 pikseli )

Ogniskowa obiektywu

25 mm

D. Środowisko pracy

- Dokładność i niezawodność systemu przy pomiarze sprzętu;

- moc: AC 220V plus lub minus 10% 50Hz + + 2% (niezawodne uziemienie);

- Praca Temprature: 0 ℃ -40 ℃;

- Temperatura kalibracji: 20 ℃ ± 2 ℃;

- Wilgotność względna: ≤ (70 ± 10)%;


Jako jeden z czołowych producentów i dostawców z Chin szybkoobrotowej maszyny do pomiaru wideo, skanera powierzchniowego, 3d skanera powierzchni optycznych, czeka nas na kontakt.
Zapytanie