Fast Video Measurement Machine, Maszyna do pomiaru Skanowania Powierzchniowego, Skanowanie Powierzchniowe 3D

Fast Video Measurement Machine, Maszyna do pomiaru Skanowania Powierzchniowego, Skanowanie Powierzchniowe 3D
Czatuj teraz
Szczegóły produktu


A. Zakres stosowania systemu

Odwróć Projekt : Szybki dostęp do powierzchni danych punktów chmury częściowej, skonstruuj trójwymiarowy model matematyczny, aby osiągnąć szybki projekt produktu.

Testowanie produktów : kontrola jakości produktów linii produkcyjnej, wykrywanie kształtu i pozycji, szczególnie odpowiednie do szybkiego i precyzyjnego wykrywania złożonej powierzchni zakrzywionej, może wykrywać odlewy, odkuwki, stemple, formy, plastik, drewno i inne produkty.

Inne zastosowania: skanowanie reliktów kulturowych i wyświetlanie 3D, nieprawidłowe korekty zęba, chirurgia plastyczna i operacja górnej powierzchni.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Zalety technologii produktów

Zaawansowana technologia: Zastosowanie międzynarodowej, zaawansowanej technologii heterodymetrycznej wielokrotnego przesunięcia fazowego 3D, większość zdecydowanych obiektów bez obróbki natryskowej powierzchni może być skanowana i skanowana nawet na czarno.

Wysoka prędkość pomiaru: wielowątkowe obliczenie, duża szybkość obliczeniowa. Czas obliczania pojedynczego skanowania wynosi od 2 do 4 sekund, co może wzrosnąć o 1,3 do 4 milionów punktów.

Szerokość pomiaru jest regulowana: zgodnie z wymaganiami użytkownika, wyposażonymi w jedną lub więcej grup soczewek, które mogą osiągnąć różne poziomy pomiaru, pojedyncza szerokość pomiaru: 32 mm x 24 mm ~ 1000 mm x 1000 mm.

Automatyczne szycie: globalne dopasowanie do procesu skanowania, automatyczne spawanie, wspieranie w oparciu o punktację i zmierzenie spawania elementów obrabianego przedmiotu.

Wybierz skanowanie: Skanowanie z dużą wydajnością, wspomaganie skanowania ręcznego skanowania, poprawa wydajności skanowania i późniejsze przetwarzanie.

Skanowanie kolorów: podczas skanowania 3D kształtu obiektów jednocześnie można także skanować i wysyłać informacje tekstur.

Bogata funkcja Post-processing: optymalizacja chmury punktowej, redukcja szumów, pokrywanie się punktów chmury termojądrowej (usuwanie zachodzących na siebie powierzchni), chmury punktowe automatyczne funkcje post-processingu, takie jak wypełnianie otworów, trójkąt.

Bogata funkcja analizy: z zakresem chmury punktowej, różnorodność transformacji współrzędnych, dopasowanie elementów, wszystkie rodzaje kątów i analizy wielkości.

Wykonaj wiele interfejsów danych: Chmura punktu (ASC, IGS), trójkątna siatka (STL), mapa tekstury (OBJ).

Kompleksowe dane: posiadać funkcję sondy optycznej, mogą być wygodne dla grzbietu, pomiaru położenia otworów.

Wydajność produktu jest stabilna: dziesiątki użytkowników krajowych i zagranicznych potwierdziły, że jego wydajność jest stabilna. W tym kilku krajowych użytkowników wojskowych (chińska szkoła lotnicza, chińska siła samolotu, materiał kompozytowy, 43 instytut badawczy itp.); Uniwersytet w Europie i Stanach Zjednoczonych (uniwersytet NEWCASTLE, uniwersytet Glasgow, uniwersytet w Purdue itd.), Uniwersytet krajowy (Uniwersytet w Tsinghua, Harbin przemysłowy uniwersytet, uniwersytet aeronautyki i astronautyki w Nanjing, itp.).

Wsparcie techniczne: Niezależne badania i rozwój, rozwój niestandardowy jest elastyczny; Silne badania i rozwój czołowego zespołu technicznego w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań i wskazówek technicznych.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametry

RODZAJ

XTOM


Zakres pomiaru

400 mm * 300 mm

Parametry pomiaru

Dokładność pomiaru

0,01 mm

Plamka

0,2 mm

Odległość pomiarowa

850mm

Głębokość pomiaru

> 300 mm

Parametry aparatu

Pochodzenie

Niemcy

Ilość

2

Typ interfejsu

Sieć gigabitowa

Piksele aparatu fotograficznego

2,3 miliona pikseli ( 1920 pikseli × 1200 pikseli )

Ogniskowa obiektywu

25 mm

D. Środowisko pracy

- Dokładność i niezawodność systemu przy pomiarze sprzętu;

- moc: AC 220V plus lub minus 10% 50Hz + + 2% (niezawodne uziemienie);

- Praca Temprature: 0 ℃ -40 ℃;

- Temperatura kalibracji: 20 ℃ ± 2 ℃;

- Wilgotność względna: ≤ (70 ± 10)%;


Jako jeden z czołowych producentów i dostawców z Chin szybkoobrotowej maszyny do pomiaru wideo, skanera powierzchniowego, 3d skanera powierzchni optycznych, czeka nas na kontakt.
Zapytanie